Форма №122-2/о – це медична довідка про проходження психіатричного огляду у фахівця. Вона є офіційним документом, котрий може знадобитись багатьом громадянам для працевлаштування та отримання водійського посвідчення. Така довідка є висновком лікаря-психіатра, яка чітко дає визначення, чи є або немає у людини психіатричних протипоказань до провадження конкретних видів діяльності або виконання окремих обов’язків.

Медична довідка від психіатра може бути потрібна під час працевлаштування. Для роботодавця документ стане доказом того, що людина, яка працевлаштовується на певну посаду, є стійкою до стресових ситуацій, врівноваженою, зможе концентруватись, швидко приймати рішення і не зашкодить оточуючим.

В яких випадках потрібна довідка психіатра?

Документ такого формату потрібен для праці у соціальній сфері або для працевлаштування на посаду, яка потребує швидкого прийняття рішень у складних обставинах. Обов’язково отримати довідку від психіатра122-2/о потрібно тим, хто планує працювати водієм, вчителем, вихователем, охоронцем або у військових чи правоохоронних органах. Однак такий документ потрібен не тільки у разі працевлаштування на різні посади, але й в багатьох інших життєвих ситуаціях. Наприклад:

  • щоб отримати водійські права;
  • для зміни даних у водійському посвідченні;
  • у разі оформлення іпотеки та кредитів;
  • при оформленні опіки або всиновленні;
  • та в інших випадках.

Де отримати довідку психіатра у Києві?

Сьогодні отримати такий документ можна у державній лікарні. Але треба розуміти, що цей процес буде потребувати чимало часу, зважаючи на нескінченні черги та незручний графік та обмежені часи прийому фахівця. Але, щоб швидко оформити документ, є інший шліх – купити довідку від психіатра у Києві в приватній клініці.

Свої послуги пропонує медичний заклад «Медстрахсервіс». Наша клініка має всі необхідні ліцензії для ведення такого роду діяльності. Щоб швидко отримати довідку, необхідно попередньо записатися на зручний час і день та пройти огляд у лікаря. При собі треба мати такі документи:

  • для чоловіків – військовий квиток або приписне свідоцтво;
  • паспорт.

Видана довідка діє протягом 30 днів. «Медстрахсервіс» гарантує оперативність оформлення і заповнення документа, а також низькі ціни на послуги. Зателефонуйте до нас вже зараз і запишіться на прийом до психолога.

Довідка 122-2/о у Києві
5 (100%) 1 Голос[ов]