Сьогодні в багатьох сферах може виникнути необхідність в отриманні довідки від нарколога. Форма 140 / о — є підтвердженням профпридатності людини, її психологічного здоров’я і стійкості до стресу у різних ситуаціях. Такий сертифікат нарколога форми 140 / о необхідний для укладення великих фінансових угод, оформлення кредитів в деяких банках, для отримання опіки або при усиновленні. У ряді цих випадків, подібну довідку можна отримати тільки в офіційній установі.

В каких профессиях требуется сертификат нарколога?

Відповідно до українського законодавства, пред’явити довідку від нарколога зобов’язаний кожен, хто претендує на відповідальну посаду, що вимагає від людини високої концентрації і стійкості до стресу, щоб справлятися з поставленими завданнями. Такий документ стане свідченням того факту, що у його власника немає проблем з алкоголем, а також психотропними та наркотичними речовинами.

Отримати довідку нарколога в Україні потрібно професіям, пов’язаним з:

  • водінням транспортних засобів;
  • використанням зброї;
  • контактом з психотропними препаратами;
  • контактом з вибухонебезпечними речовинами;
  • фармацевтичною галузою.

До числа професій, які передбачають обов’язкове отримання довідки, відносяться пожежники, працівники газорятівних служб, держслужбовці, педагоги, персонал служби авіації та інші.

Швидке оформлення сертифіката нарколога

Щоб не витрачати час, висиджуючи черзі в державних установах, ми пропонуємо отримати сертифікат нарколога в Києві недорого і максимально швидко. Будучи мережею профосмотрових клінік, ми пропонуємо високий рівень обслуговування, запис на зручний для вас час, відсутність черг і видачу довідки в день звернення. Високоякісний медичний сервіс забезпечить комфортне перебування в нашій клініці і швидкі результати аналізів. Документ буде оформлений на бланку державного зразка — єдиного для кожного медичного закладу.

Звертаючись в нашу клініку, ви зможете отримати консультативну допомогу компетентних і досвідчених медиків, заощадите свій час і отримаєте документ по одному з найнижчих розцінки в регіоні.

Сертифікат нарколога форма 140/о
5 (100%) 1 Голос[ов]