Працюючи водіями, громадяни України, повинні мати гарне самопочуття, вміти концентруватись та залишатись уважними у будь яких обставинах. В іншому випадку, можуть виникати аварійні ситуації, які призводять до жахливих наслідків та навіть летального результату. У зв’язку с цим, згідно чинного законодавства України, усі громадяни, які планують отримати водійське посвідчення, повинні пройти обов’язковий медичний огляд. У разі успішного проходження видається медична довідка 083/о, підтверджуюча гарне здоров’я громадянина та його можливість керування транспортним засобом без ризику для нього і оточуючих.

Що так довідка 083/о: в яких випадках потрібна?

Довідка по формі 083/о – це важливий документ, який видається людині на підставі пройденого медичного огляду. Без нього ви не зможете вступити до автошколи, здати фінальний іспит та отримати посвідчення. Крім того, така довідка необхідна в інших випадках, таких як:

  • при необхідності переоформлення посвідчення водія, зміни даних у ньому або отримання нових прав у разі загублення чи ушкодження старих;
  • при необхідності здійснення запланованого техогляду транспортного засобу;
  • громадянам, які працюють водіями та перевізниками у разі отримання запиту з роботи про необхідність проходження планового медичного огляду;
  • у разі ДТП та інших.

Також важливо відзначити, що водії, які досягли певного віку, повинні проходити плановий та обов’язковий медичний огляд згідно з чинним законодавством:

  • раз на 10 років – у віці до 55 років;
  • раз у 3 роки – у віці з 55 до 75 років;
  • раз на рік – у віці з 75 років.

 Де зробити медичну довідку у Києві?

В Україні багато громадян стикаються з отриманням такого документа вперше. Тому, більшість не знає, де його отримати та чи можна купити довідку 083/о у Києві. Оформити документ можна звичайним шляхом, тобто звернутися в державну поліклініку та пройти повний медичний огляд у режимі «живої» черги. Але треба розуміти, що для того, щоб потрапити на прийом до кожного лікаря знадобитися чимало часу, тому швидко отримати довідку у державній лікарні не вийде.

Також пройти медогляд та отримати документ можна, звернувшись до нашої приватної, медичної установи. Кожен наш пацієнт може попередньо записатися на обстеження і обійти усіх фахівців в один день. Після цього довідка водія заповнюється, завіряється і видається протягом декількох хвилин. Медична довідка 083/о у Києві у нашій клініці може бути отримана швидко та без значних витрат.

Медична довідка 083/о у Києві
3.5 (70%) 2 Голос[ов]